FLORATEKS

 
YILLARIN TECRÜBESİYLE

İhtiyaçlarınıza en uygun kumaşları; ar-ge çalışmalarımızla destekleyerek güncel ve moda tarzlarda, ekoteks kalitesinde üretelim; sezon önünde, doğru terminde size ulaştıralım.


 

TARİHÇEMİZ

Tecrübe ve Kalite


1988 yılında Cebel Tekstil olarak sektöre girmiş olan firmamız 2001 yılında Florateks adı altında şirketleşmiştir. Uzun yıllar boyu verdiğimiz kaliteli hizmetle müşterilerimizin memnuniyetini kazanan şirketimiz 2015 yılından itibaren bayan dış giyim ve çocuk dış giyim kumaşlarına yönelmiştir. Bu alanların dışındaki kumaş türlerinde de satışlarımız mevcuttur.

Yılların getirdiği tecrübe ve iş ağıyla her geçen gün kendisini yenileyip geliştiren şirketimiz, profesyonel ekibiyle tekstil sektöründeki hizmetlerine devam etmektedir.

PASSION

We love clothes


Quisque lorem tortor fringilla sed, vestibulum id, eleifend justo vel bibendum sapien massa ac turpis faucibus orci luctus non, consectetuer lobortis quis, varius in, purus. Integer ultrices posuere cubilia Curae, Nulla ipsum dolor lacus, suscipit adipiscing. Cum sociis natoque penatibus et ultrices volutpat.

Nullam wisi ultricies a, gravida vitae, dapibus risus ante sodales lectus blandit eu, tempor diam pede cursus vitae, ultricies eu, faucibus quis.